Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie spędzić romantyczny weekend we dwoje w górach? Jeśli tak, to malownicze Karkonosze zimą, mogą być idealnym miejscem na klimatyczny, zimowy weekend we dwoje. Znajdziecie tu wiele urokliwych i magicznych miejsc, a jednym z nich jest tajemniczy i romantyczny Pałac Pakoszów.
Dlaczego warto spędzić romantyczny weekend w górach właśnie w Pałacu -luksusowym hotelu w Karkonoszach?
Oto kilka powodów, które sprawią, że zakochasz się w Karkonoszach zimą i nie tylko!

Malownicze Karkonosze zimą

Zima w górach to wspólne wędrówki szlakami górskimi w Karkonoszach, które prowadzą do zapierających dech w piersiach widoków na przyprószone śniegiem doliny, lasy i szczyt królowej Karkonoszy - Śnieżki. Karkonosze zimą tworzą niesamowitą atmosferę, idealną do romantycznych spacerów w ciągu dnia lub nocą pod gwiazdami, kiedy gwiazdy lśnią na niebie a w nos szczypie lekki przymrozek. Dzięki wspaniałej lokalizacji naszego luksusowego hotelu w Karkonoszach i bliskości do stoków narciarskich w Szklarskiej Porębie, miłośnicy sportów zimowych odpoczną aktywnie na pobliskich stokach i prawdziwie doświadczą góry zimą.

Zimowy weekend we dwoje

W luksusowym hotelu w Karkonoszach - w Pałacu Pakoszów znajdziesz wnętrza, które pokochasz, bowiem nasz hotel pałac to pałac romantyczny. Tu możesz zdecydować czy romantyczny weekend we dwoje w górach spędzicie w klimatycznych pokojach w historycznej części czy nowoczesnych apartamentach z widokiem na stawy. Wyobraź sobie piękny słoneczny poranek, zapach świeżo parzonej kawy i widok na Karkonosze zimą oblepione białym śniegiem lub stawy pałacowe odbijające błękit nieba. Hotel Pałac Pakoszów to zdecydowanie pałac romantyczny, która zaoferuje Wam prywatność i komfort, abyście mogli cieszyć się ze sobą w zaciszu pięknych wnętrz i blisko natury podczas zimowego weekendu we dwoje w Karkonoszach.

Przez żołądek do serca

restauracja w Pałacu

Czy jest coś bardziej romantycznego niż kolacja we dwoje w eleganckiej restauracji w Pałacu? W hotelu Pałacu pełnym sztuki nie może zabraknąć artyzmu również w kuchni. W naszej galerii smaków pozna się na nowo kuchnię polską w interpretacji prawdziwych kulinarnych artystów. Od kuchni regionalnej, aż po nowoczesną, śródziemnomorską Haute Cuisine. Wyszukane menu przy akompaniamencie win z najlepszych prowincji stanie się wyjątkową ucztą, nie tylko dla oczu. Nasze kulinarne dzieła serwujemy w różnorodnej scenerii. Główna sala naszej restauracji, której nazwa nawiązuje do bogatej historii pałacu, to doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje. Złoty blask świec i szelest płonącego w kominku drewna rozpalą na nowo najgorętsze uczucia. Nastrój panujący w tym miejscu sprawia, że czas przestaje się liczyć. Sala restauracyjna Nad Stawami stanowi bramę pomiędzy historią, a współczesnością. To właśnie tu zaczyna się nowoczesna część naszego luksusowego hotelu. Równie romantyczna, a jednak zupełnie inna. Duże okna z widokiem na staw, bliskość natury, dużo naturalnego światła i nowoczesny wystrój z pewnością zachwyci wszystkich, którzy szukają powiewu świeżości. Romantyczna kolacja w hotelowej restauracji w pałacu to nie tylko posiłek, ale również podróż przez zmysły, wypełniona delikatnymi smakami, aromatami i urokiem. To chwila, która zostanie w pamięci na długo.

Hotel Pałac romantyczny

spa i natura

Nasz hotel pałac romantyczny otacza 14 ha park pałacowy, który jest idealnym miejscem na spacery we dwoje podczas zimowego weekendu we dwoje Karkonoszach. Odkryjcie ukryte ścieżki i romantyczne trasy spacerowe wokół luksusowego hotelu Pałacu, stawów i okolicy z malowniczym widokiem na Karkonosze zimą i łąki. Z pewnością znajdzie się tu ciszę, spokój i intymną atmosferę. Po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w pałacowej Strefie Wellness. To przestrzeń, która staje się oazą spokoju, gdzie można oderwać się od codziennego zgiełku i zadbać o harmonię ciała i umysłu. Sauna, aromaterapia, ciepła woda, muzyka relaksacyjna i delikatne oświetlenie tworzą atmosferę, która pomoże wyciszyć się i wprowadzić w stan głębokiego relaksu.

Pałac romantyczny spa

Hotelowe SPA w naszym pałacu romantycznym oferuje niepowtarzalne doświadczenie, które łączy wykwintne udogodnienia, profesjonalne zabiegi i masaże oraz atmosferę spokoju. Doświadczony personel SPA oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb gościa, aby zimowy weekend we dwoje w Karkonoszach uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym. Masaże relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne czy terapie na bazie naturalnych składników to tylko niektóre z możliwości, które sprawią, że ciało i umysł odzyskają harmonię. Romantyczne pakiety spa dla dwojga w górach czekają na sprawdzenie podczas zimowego pobytu w Karkonoszach.

Zimowy weekend we dwoje

w Karkonoszach

Karkonosze to nie tylko góry, ale prawdziwe centrum romantyzmu. Wspaniałe krajobrazy Karkonoszy zimą, luksusowy wypoczynek w hotelu Pałacu Pakoszów, SPA dla dwojga w górach i Atrakcje w okolicy Pałacu Pakoszów sprawią, że Wasz romantyczny weekend we dwoje w górach stanie się niezapomnianym przeżyciem. Odkryjcie razem magiczne Karkonosze zimą i zatopcie się w miłości w otoczeniu jednego z najpiękniejszych miejsc w ich sercu - luksusowego hotelu w Karkonoszach - Pałacu Pakoszów. Sprawdźcie nasz pakiet - Zima w Pałacu we dwoje - pakiet romantyczny

Pałac Pakoszów

Zamkowa 3
58-573 Piechowice

+48 728 865 102
info@palac-pakoszow.pl

Tarcza Finansowa 2.0

Tarcza Finansowa 2.0

Bądź Gościem VIP

zapisz się do Newslettera

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
Porsche