Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu

OPINIE Zrób Prezent

Stara Bielarnia

Kiedy już zasiądą Państwo w wygodnych fotelach, gdy sala rozbłyśnie w złotym blasku świec  a z kominka dobiegnie szelest płonącego drewna - wtedy mogą Państwo z radością pomysleć, że znajdują się Państwo w restauracji "Stara Bielarnia" w Pałacu Pakoszów.

Nasza kuchnia kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość serwowanych dań połączoną z dokładnym wyborem produktu, serdecznością i ekskluzywnością. Państwa uwagę chcielibyśmy skierować na własną interpretację polskiej kuchni, kuchni kreatywnej, przez regionalna aż po nowoczesną, śródziemnomorską 'Haute cuisine". Tak wyszukane menu przy akompaniamencie win z najlepszych prowincji może tylko cieszyć....a więc czekamy na Państwa!

  MENU

Goście o Nas

Fragmenty opinii gości zamieszczone na portalu booking.com:

"doskonała kuchnia miła obsługa bardzo czysto dobre miejsce na odpoczynek". Przesławmy

"znakomite jedzenie, czyściutko i świeżo, piękny pałac bardzo dobrze odrestaurowany z przepięknym widokiem na Karkonosze. Restauracja kameralna i smaczna - polecamy. Wszystko zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz zadbane aż miło patrzeć i podziwiać" Magda

Chopin-Bar

Miejsce spotkań w Pałacu Pakoszów

Klejnot w naszej kolekcji unikatowych wnętrz. Bar Chopin jest idealną scenerią na małego drinka przed snem. Proponujemy Państwu ogromny wybór międzynarodowych trunków. W naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości cygara. Otwarte latem drewniane drzwi skrzydłowe prowadzą na zewnętrzny dziedziniec, gdzie przy lampce wina można w przyjemnością wsłuchiwać się w plusk fontanny.

Wspaniałe miejsce na aperitif, spotkania po pracy, fantazyjne koktajle na zakończenie dnia - zimą przy blasku ognia z kominka, latem na tarasie.

Taras Różany

Już w czasach baroku widok na Zamek Chojnik oraz Panoramę Karkonoszy był dla każdego wędrowca niesamowitym przeżyciem. Na naszym Tarasie Rózanym, z którego podziwiać można ten fantastyczny spektakl natury, poczują się Państwo jak zaczarowani. Podczas degustacji deserów, kawy czy ciasta z naszej pałacowej cukierni z pewnościa zachwycą się Państwo imponującym masywem górskim, rozciągającym się od Szrenicy przez Śnieżne Kotły aż do Zamku Chojnik. A z samego Tarasu Różanego jest zejście do naszego rozległego parku.

Apero na świeżym powietrzu, lekkie letnie dania pałacowej kuchni, chłodne wino, daleki park....
Letnia kolacja przy zachodzie słońca - z Karkonoszami w tle - na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Salonik Miśnieński

Salonik Miśnieński, idealne miejsce na małe przyjęcia rodzinne lub kameralne spotkania biznesowe, max do 20 osób, wymagające bardziej intymnej oprawy. Otoczeni ulubioną kolekcją Właścicielki Pałacu - porcelaną miśnieńską, poczują się Państwo wyjątkowo.

Niepowtarzalny charakter nadaje temu miejscu unikatowy kryształowy żyrandol, którego data produkcji sięga 1920 roku a miejscem stworzenia była wyspa Murano nieopodal Wenecji.

Sala Barokowa

Jedna z największych atrakcji Pałacu Pakoszów. Urządzona w roku 1730 przez Johanna Martina Gottfrieda stanowi świadectwo bogactwa dawnych jeleniogórskich kupców. Najprawdopodobniej jej wnętrza namalowane zostały przez uczniów słynnego barokowego malarza, Martina Wilmanna a sama sala jest jednym z nielicznych, tak pełnym przepychu pomieszczeń w całej Kotlinie Jeleniogórskiej. W latach 2011-2012 rekonstrukcją pomieszczenia zajął się malarz Christoph Wetzel.

Sala jest wykorzystywana jako sala koncertowa, bankietowa, sala do zaślubin, max do 100 osób. W przypadku zainteresowania indywidualną ofertą prosimy o kontakt.

bottom page
top page

Romantyczny weekend we dwoje

3 dni, od 1 350 zł

Savoir Vivre

6 dni, od 3 650 zł
Wszystkie Pakiety