Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to wspaniała okazja do organizacji Wigilii firmowej, aby wspólnie podsumować miniony rok 2023. Wspólny czas integruje zespół i pozwoli celebrować świąteczną atmosferę. Wigilia firmowa w hotelu Pałacu Pakoszów, to idealne miejsce gdzie tradycja łączy się z doskonałą kuchnią i wyjątkową atmosferą.

Wigilia firmowa oferta sal w Pałacu Pakoszów

Zorganizuj Wigilię firmową 2023 w wyjątkowej przestrzeni pięciogwiazdkowego hotelu. Do wyboru jest wiele sal konferencyjnych i sal restauracyjnych w naszym hotelu Pałacu. Oto krótka charakteryzacja naszej oferty sal na wigilię firmową w hotelu.

Wigilia firmowa

oferta sal
  • Salonik Miśnieński - małe firmowe spotkanie wigilijne
  • maksymalna liczba osób - ok. 16-20 osób (zależy od ustawienia stołów)

Salonik Miśnieński to idealne miejsce na małe firmowe spotkanie wigilijne w intymnej oprawie. Niepowtarzalny charakter nadaje temu miejscu unikatowy kryształowy żyrandol, którego data produkcji sięga 1920 roku, a miejscem stworzenia była wyspa Murano nieopodal Wenecji. Wartym zauważenie elementem sztuki jest zdobiąca salę ulubiona kolekcja Właścicielki Pałacu - porcelana miśnieńska.

Jeśli jednak potrzebujesz pomieszczeń na większą liczbę osób, proponujemy zorganizowanie Wigiliii firmowej w restauracji.

Wigilia firmowa

w restauracji
  • Restauracja Stara Bielarnia - większa firmowa Wigilia

maksymalna liczba osób - ok. 70-110 osób (zależy od ustawienia stołów)

Restauracja pałacowa Stara Bielarnia, to historyczna część Pałacu, gdzie poczujesz się jak w domu. Usłyszysz trzaski palącego się drewna, ciepło bijące z kominka i poczujesz zapach świeżej choinki.

  • Restauracja Nad stawami - większa Wigilia firmowa

maksymalna liczba osób - ok. 60-100 osób (zależy od ustawienia stołów)

Restauracja w pałacu Nad Stawami, to idealne miejsce, które łączy ze sobą historię z nowoczesnością. Duże okna z widokiem na staw, bliskość natury, dużo naturalnego światła i nowoczesny wystrój z pewnością zachwyci każdego obecnego.

Kolacja firmowa

Wigilia firmowa menu

Wigilia pracownicza, jako wyjątkowy moment spotkania i wspólnego świętowania, powinna odznaczać się nie tylko atmosferą, ale również wyrafinowanym smakiem serwowanych dań. To niezaprzeczalna prawda, że jedzenie odgrywa kluczową rolę w tym wydarzeniu. Nasz pałacowy Szef Kuchni, z pełnym zaangażowaniem, kreuje niepowtarzalne menu, złożone z autorskich przepisów, które są nie tylko kulinarną ekspresją, lecz także hołdem dla tradycji. Przygotowane dania nie tylko urzekają podniebienia, ale również przynoszą uczucie głębokiego zadowolenia. To kulinarne arcydzieła, w których każdy kęs jest podróżą po smakach, wzbogaconych nutą historii i tradycji, tworząc niepowtarzalny festiwal zmysłów, który zachwyci każdego podczas tego niezwykłego spotkania firmowego.

Wigilia firmowa

w hotelu

Wigilia firmowa to wyjątkowy czas do świętowania dla całego zespołu. Jednak wiemy, że organizacja wigilii firmowej to niezwykłe wyzwanie, wymagające staranności, precyzji oraz wyczucia. Dlatego też pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem i wsparciem, by ten wyjątkowy czas był nie tylko doskonały pod względem kulinarnym, ale także stanowił moment pełen magii i niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników Wigilii firmowej w hotelu. Jesteśmy gotowi służyć pomocą na każdym kroku organizacyjnym, dbając o najdrobniejsze szczegóły, by stworzyć atmosferę, która pozostawi trwałe wspomnienia i wywoła uśmiech na twarzach wszystkich gości firmowej Wigilii. Proponujemy również kompleksową pomoc w organizacji wydarzenia. Doświadczony zespół pomoże i doradzi w zakresie menu, dekoracji czy dodatkowych atrakcji dla zespołu. Na specjalne życzenie zadbamy o oprawę muzyczną, aby Wigilia firmowa w hotelu nabrała wyjątkowości i stała się niezapomniane.

Wigilia firmowa 2023

w górach

Wigilia firmowa w hotelu Pałacu Pakoszów to nie tylko nietuzinkowe pałacowe wnętrza, świąteczna atmosfera i wspaniała tradycyjna kuchnia, ale również malownicze krajobrazy ośnieżonych Karkonoszy, które pozwolą poczuć się wyjątkowo w tym magicznym czasie. Piękno Karkonoszy staje się dodatkowym elementem, który dopełnia atmosferę tego niepowtarzalnego wieczoru, tworząc niezapomniany obraz dla wszystkich uczestników Wigilii firmowej w górach.

Wigilia firmowa 2023 w górach w hotelu Pałacu Pakoszów

Wigilia firmowa w hotelu Pałacu Pakoszów w Karkonoszach, to niezwykłe doświadczenie dla każdego, które pozostanie w pamięci przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji Wigilii firmowej w górach w luksusowym hotelu Pałacu Pakoszów. Jesteśmy tutaj, by sprostać wszelkim oczekiwaniom i stworzyć niezapomnianą atmosferę wyjątkowego wydarzenia firmowej kolacji wigilijnej.

Pałac Pakoszów

Zamkowa 3
58-573 Piechowice

+48 728 865 102
info@palac-pakoszow.pl

Tarcza Finansowa 2.0

Tarcza Finansowa 2.0

Bądź Gościem VIP

zapisz się do Newslettera

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
Porsche
© 2024
Pałac Pakoszów