Sylwester to zdecydowanie jedno z ważniejszych wydarzeń. To czas podsumowania minionego roku, ale i symbol wejścia w Nowy Rok z nową energią, pomysłami, nadzieją i dobrą zabawą. Przywitaj Nowy Rok 2024 w górach - Karkonoszach i przenieś się do miejsca, gdzie elegancja, tradycja i historia spotyka się z górską przyrodą, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Spędź tę noc w wyjątkowym i magicznym miejscu jakim jest luksusowy hotel Pałac Pakoszów.

Elegancja i magia w hotelu Pałac Pakoszów

Przy wyborze miejsce na Sylwestra wiążą się wysokie oczekiwania. Każdy chce spędzić ten czas jak najlepiej i poczuć się wyjątkowo wraz z najbliższymi. Hotel Pałac Pakoszów to Twój azyl w Karkonoszach, gdzie elegancja i historia spotyka się z namiastką nowoczesności, łącząc wszystko w spójną całość. Przygotowaliśmy specjalny program na Sylwestra w hotelu tak, aby każdy mógł się zrelaksować, odpocząć, ale i świetnie bawić w ostatnią noc starego roku.

Tajemniczy Pałac - Karkonosze

Jeśli chcesz poznać jakie tajemnice skrywają pałacowe mury, to koniecznie wybierz się z nami na zwiedzanie hotelu Pałacu z kieliszkiem prosecco lub kubkiem aromatycznej kawy. Poznasz miejsca, które są niedostępne dla Gości, obejrzysz film w Domku Kupca i poznasz bogatą historię Starej Bielarnii. Po południu zapraszamy spacer z alpakami po naszym 14 ha parku, który zimą wygląda jak piękna puszysta kraina otulona białym puchem. Ze względu na świetną lokalizację naszego luksusowego hotelu w Karkonoszach możesz zaplanować wyjście w góry, podziwiać zimowe uroki Karkonoszy na szlakach lub pojeździć na nartach na najbliższych stokach w Szklarskiej Porębie, Jakuszycach lub Karpaczu.

Sylwester 2023/2024 w górach

z balem sylwestrowym

Wieczorem zapraszamy na wyjątkową Galę Sylwestrową pełnej smaku, pałacowej elegancji, dobrej muzyki i szampańskiej zabawy. Przez całą noc będą nam towarzyszyły dźwięki żywych instrumentów i najbardziej znane piosenki i standardy jazzowo-swingowe w niestandardowych aranżacjach. Tak będzie wyglądał Sylwester w hotelu Pałacu Pakoszów.

Nowy Rok 2024 w górach w Pałacu Pakoszów

Nowy Rok w hotelu Pałacu przywitamy transmisją koncertu Filharmonii Wiedeńskiej, pyszną zupą szampańską oraz nabożeństwem w Sali Barokowej wraz z koncertem Chóru z Kościoła Wang. Wieczorem rozpalimy ognisko z grzanym winem w pałacowym ogrodzie.

Sylwester - hotel SPA

Po hucznym przywitaniu Nowego Roku zrelaksuj się w naszej strefie wellness lub SPA. W ofercie naszego spa w górach mamy wspaniałe zabiegi relaksacyjne, rewitalizujące, nawilżające na ciało i twarz oraz masaże, które pozwolą rozbić wszelkie napięcia w ciele. Zdecyduj się na Sylwester w hotelu z basenem i SPA.

Sylwester w górach w pięciogwiazdkowym hotelu

Elegancja, luksus oraz górski krajobraz tworzą idealne połączenie na niezapomniany Sylwester w Karkonoszach. Muzyczna uczta w historycznych wnętrzach Pałacu Pakoszów, to wspaniałe zwieńczenie minionego roku. Daj się ponieść rytmom i witaj z nami Nowy Rok w górach. W bogatym programie sylwestrowo- noworocznym muzyka będzie obecna każdego dnia – swing, jazz, dźwięki wiedeńskich walców, czy też koncert chóru. Podczas uroczystej Gali Sylwestrowej nie zabraknie wyrafinowanych smaków w naszym specjalnym sylwestrowym menu przygotowanym przez specjalistów naszej restauracji w pałacu.

Będzie magicznie, nostalgicznie, malowniczo i muzycznie z nutą elegancji i ekstrawagancji. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i świętuj ostatni weekend 2023 roku w hotelu Pałacu Pakoszów!

Więcej informacji dotyczących Sylwestra w górach w hotelu Pałacu Pakoszów sprawdzisz tutaj: Sylwester w górach oferta Zanim jednak zabłyśnie noc Sylwestrowa, mamy coś wyjątkowego! Przygotuj się na magiczne Święta Bożego Narodzenia w hotelu razem z nami - sprawdź, co przygotowaliśmy na ten czas pełen ciepła i radości. Zajrzyj również do naszego wpisu o Świętach Bożego Narodzenia z kolacją wigilijną w Pałacu Pakoszów by dowiedzieć się jeszcze więcej, jak spędzić ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia w Karkonoszach.

Pałac Pakoszów

Zamkowa 3
58-573 Piechowice

+48 728 865 102
info@palac-pakoszow.pl

Tarcza Finansowa 2.0

Tarcza Finansowa 2.0

Bądź Gościem VIP

zapisz się do Newslettera

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie
Wymagana zgoda
Porsche