Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu

OPINIE Zrób Prezent

Karkonosze

Karkonosze cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród miłośników górskich wypraw, jak i kontemplowania z bliska piękna przyrody.

Znajdują się tutaj liczne szlaki turystyczne (zarówno piesze, jak i rowerowe), uzdrowiska, ujścia wód leczniczych, ruiny Zamku Chojnik i znacznie więcej – a to wszystko w otoczeniu niezwykle bogatej szaty roślinnej.

Aktywności

Góry latem to przede wszystkim piesze wędrówki i wycieczki rowerowe. Turystów przyciągają również piękne, górskie okolice. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza idealne warunki do turystyki pieszej i jazdy na rowerze.

Zapraszamy zimą w śnieżne Karkonosze. Odnajdą Państwo tutaj doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, m.in. narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Największą popularnością cieszą się stoki narciarskie i wyciągi krzesełkowe.

W bliskiej odległości

Polecamy miasta warte odwiedzenia w regionie:

Wrocław
Stolica Dolnego Śląska oferuje sporo atrakcji i zabytków. Piękny Rynek Wrocławia, Panorama Racławicka, katedra Św. Jana Chrzciciela, Hala Stulecia i ZOO będące najstarszym ZOO w kraju, to tylko część z nich.

Praga
Można spokojnie spacerować praskimi uliczkami mijając sporo ciekawych miejsc. Warto zobaczyć na przykład Hradczany, Most Karola, Stare Miasto i wybrać się na rejs po Wełtawie.

Drezno
Perła baroku – tak często nazywane jest to miasto. Wśród wielu zabytkowych budowli starówki wyróżnia się Zwinger, pałacowy kompleks reprezentacyjny oraz słynny barokowy kościół Frauenkirche.

bottom page
top page

Romantyczny weekend we dwoje

3 dni, od 1 550 zł

Savoir Vivre

6 dni, od 3 950 zł
Wszystkie Pakiety